O firmie

ERGO SM to twórczo współpracujące ze sobą działy specjalizujące się w dziedzinie obsługi klienta indywidualnego i instytucjonalnego w dziedzinie doradztwa finansowego, biznesowego oraz kooperacyjnego

ERGO KANTOR to internetowa platforma wymiany walut przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy. Jej działalność jest konsekwencją zapotrzebowania klientów na bezpieczną, szybką i najkorzystniejszą finansowo usługę wymiany waluty za pośrednictwem rachunku bankowego, niezależnie w którym banku w Polsce czy na świecie gdzie klient posiada środki. Indywidualne podejście do klienta to główne motto zespołu odpowiedzialnego za obsługę platformy.

EGRO FAKTOR zapewnia pełną obsługę w zakresie finansowania bieżącej działalności gospodarczej w handlu krajowym i zagranicznym. Faktoring to jeden z najbardziej korzystna forma finansowania podmiotów gospodarczych. Dzięki naszej usłudze klienci w codziennym obrocie gospodarczym posiadają płynność finansową oraz posiadają pełny monitoring należności i zobowiązań. Przygotowując projekt finansowania dla klienta dążymy do optymalizacji finansowej przy jednoczesnej minimalizacji kosztów indywidualnie podchodząc do problemów klienta jak i branży w której działa.

ERGO GROUP to grupa specjalistów zajmująca się doradztwem biznesowym, inwestycyjnym oraz kooperacyjnym w różnych sektorach rynku. Naszą pracę charakteryzuje doskonała znajomość różnych gałęzi rynku dzięki czemu zapewniamy naszym klientom najlepsze ceny usług i produktów przy zachowaniu atrakcyjnych terminów płatności. Drobiazgowa analiza problemów, z którymi borykają się klient, pozwala nam na zoptymalizowanie procesu kooperacji na poszczególnych płaszczyznach handlu.